ROBUSTA DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$51.30
$57.03
10%
($25.65/kg)
|
No.: 10163
Choose your option
Classic Viennesi wafers - Babbi
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.33
($96.65/kg)
|
No.: 4778
Choose your option
Diemme SPIRITO DEL SALVADOR Nespresso® compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.49
($76.75/kg)
|
No.: 1712
Choose your option
Choose your option
Pistachio and Chocolate Panettone - Gusto Etna
940g
|
01.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$36.61
($38.95/kg)
|
No.: 4702
Choose your option
Choose your option
ESE Pods CREMA - Maria Sole
50
pcs
|
ESE Pods
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.89
($76.83/kg)
|
No.: 10765
Choose your option
Barbera CLASSICA
250g
|
Ground Coffee
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.53
($34.12/kg)
|
No.: 1609
Choose your option
GEPA Organic Chocolate Salty Caramel
80g
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.97
($62.13/kg)
|
No.: 4418
Choose your option
Hardy BIO ZANZIBAR ESPRESSO
250g
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($42.76/kg)
|
No.: 10030
Choose your option
Amarettini Virginia - Pistachio
20g
|
11.2024
★★★★★
★★★★★
(0)
$1.07
($53.50/kg)
|
No.: 4142
Choose your option
Soft nougat No. 2 Almonds and pistachios - Antica Torroneria Piemontese
80g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.01
($87.63/kg)
|
No.: 4466
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Mokaflor
150
pcs
|
ESE Pods
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$57.13
($54.41/kg)
|
No.: 1387
Choose your option
ESE Pods COLOMBIA - Lucaffé
150
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$46.33
($51.48/kg)
|
No.: 10212
Extended Delivery Time
Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.
Choose your option
Filled biscuits (Zuccotti) - Tumminello
320g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.18
($28.69/kg)
|
No.: 4640
Choose your option
Andraschko GRAND CRU
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$40.93
($40.93/kg)
|
No.: 10675
Choose your option
Caffè Trucillo Bio Bar
500g
|
Whole Bean
|
06.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.17
($34.34/kg)
|
No.: 10606
Choose your option
Choose your option
Mixed Sweet and White (Dolce e Bianco) Truffles - Antica Torroneria Piemontese
125g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.78
($94.24/kg)
|
No.: 4315
Choose your option
ESE Pods BIO - Maria Sole
50
pcs
|
ESE Pods
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.89
($76.83/kg)
|
No.: 10761