Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Österreich)

248 Products

GEPA Organic Dark Chocolate 70% Cocoa – Fair Trade
Bio Fair Trade

GEPA Organic Dark Chocolate 70% Cocoa – Fair Trade

40g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (5)
$1.84
($46.00/kg) | No.: 4221
Out of stock Unavailable
GEPA BIO Chocolate Caramel Salt 40g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Caramel Salt 40g bar

40g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (7)
$1.84
($46.00/kg) | No.: 4220
Out of stock Unavailable
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè

Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè

30g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (4)
$1.94
($64.67/kg) | No.: 4025
Out of stock Unavailable
GEPA BIO White Chocolate Lemon Black Pepper 40g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO White Chocolate Lemon Black Pepper 40g bar

40g | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (7)
$1.84
($46.00/kg) | No.: 4219
Out of stock Unavailable
GEPA BIO Fairetta White Poppy Seed-Vanilla
Bio Fair Trade

GEPA BIO Fairetta White Poppy Seed-Vanilla

45g | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (4)
$2.10
($46.67/kg) | No.: 4274
Delivery 1-3 Days
GEPA Fairetta Organic Hazelnut Nougat Milk Chocolate
Bio Fair Trade

GEPA Fairetta Organic Hazelnut Nougat Milk Chocolate

37,5g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$1.73
($46.13/kg) | No.: 4785
Delivery 1-3 Days
Bio Fairetta Milk Chocolate Honey-Almonds - GEPA
Bio Fair Trade

Bio Fairetta Milk Chocolate Honey-Almonds - GEPA

45g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.10
($46.67/kg) | No.: 4784
Delivery 1-3 Days
Bio Fairetta Milk Chocolate Caramel-Crunch - GEPA
Bio Fair Trade

Bio Fairetta Milk Chocolate Caramel-Crunch - GEPA

37,5g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.73
($46.13/kg) | No.: 4786
Delivery 1-3 Days
GEPA Fairetta Organic Quinoa Crisp Milk Chocolate
Bio Fair Trade

GEPA Fairetta Organic Quinoa Crisp Milk Chocolate

45g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.10
($46.67/kg) | No.: 4783
Delivery 1-3 Days
Salty Caramel Praline Truffles - La Praline

Salty Caramel Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4602
Delivery 1-3 Days
Messori - Chocolate Wafer Nougat Hazelnut

Messori - Chocolate Wafer Nougat Hazelnut

25g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$1.07
($42.80/kg) | No.: 4240
Delivery 1-3 Days
Cantucci Cantuccini almond 1kg - Falcone

Cantucci Cantuccini almond 1kg - Falcone

1kg | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$16.15
($16.15/kg) | No.: 4185
Out of stock Unavailable
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè

Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè

100g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4999
Out of stock Unavailable
Pistachio and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese

Pistachio and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$15.01
($75.05/kg) | No.: 4329
Delivery 1-3 Days
Tartufini Mix - Antica

Tartufini Mix - Antica

140g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($91.79/kg) | No.: 4307
Delivery 1-3 Days
Messori - Chocolate Wafer with Nougat and Chocolate Buttons

Messori - Chocolate Wafer with Nougat and Chocolate Buttons

25g | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$1.07
($42.80/kg) | No.: 4241
Out of stock Unavailable
Nannini Cantuccini almonds

Nannini Cantuccini almonds

200g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.46
($37.30/kg) | No.: 4106
Delivery 1-3 Days
Amaretti Amarettini (soft) pistachio - Falcone

Amaretti Amarettini (soft) pistachio - Falcone

170g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (5)
$5.29
($31.12/kg) | No.: 4281
Out of stock Unavailable
Praline Truffles with Sea Salt - La Praline

Praline Truffles with Sea Salt - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4400
Delivery 1-3 Days
Aroma Super Salty Licorice Boats

Aroma Super Salty Licorice Boats

70g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.62
($23.14/kg) | No.: 40013
Out of stock Unavailable