Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Italien)

247 Products

Hot chocolate Cacao Hazelnut - Monbana

Hot chocolate Cacao Hazelnut - Monbana

250g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 1315
Out of stock Unavailable
White chocolate licorice balls - Narr Chocolate

White chocolate licorice balls - Narr Chocolate

100g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.45
($34.50/kg) | No.: 4693
Out of stock Unavailable
Classic Viennesi wafers - Babbi

Classic Viennesi wafers - Babbi

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.33
($96.65/kg) | No.: 4778
Delivery 1-3 Days
Pistachio and Chocolate Panettone - Gusto Etna

Pistachio and Chocolate Panettone - Gusto Etna

940g | 01.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$36.60
($38.94/kg) | No.: 4702
Out of stock Unavailable
Pistachio wafers - Babbi

Pistachio wafers - Babbi

180g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.26
($79.22/kg) | No.: 4771
Delivery 1-3 Days
GEPA Organic Chocolate Salty Caramel
Bio Fair Trade

GEPA Organic Chocolate Salty Caramel

80g | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.97
($62.13/kg) | No.: 4418
Delivery 1-3 Days
Amarettini Virginia - Pistachio

Amarettini Virginia - Pistachio

20g | 11.2024
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.07
($53.50/kg) | No.: 4142
Out of stock Unavailable
Soft nougat No. 2 Almonds and pistachios - Antica Torroneria Piemontese

Soft nougat No. 2 Almonds and pistachios - Antica Torroneria Piemontese

80g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.01
($87.63/kg) | No.: 4466
Delivery 1-3 Days
Filled biscuits (Zuccotti) - Tumminello

Filled biscuits (Zuccotti) - Tumminello

320g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.17
($28.66/kg) | No.: 4640
Out of stock Unavailable
Mixed wafers - Babbi

Mixed wafers - Babbi

180g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.26
($79.22/kg) | No.: 4772
Delivery 1-3 Days
Mixed Sweet and White (Dolce e Bianco) Truffles - Antica Torroneria Piemontese

Mixed Sweet and White (Dolce e Bianco) Truffles - Antica Torroneria Piemontese

125g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.77
($94.16/kg) | No.: 4315
Delivery 1-3 Days
Salted Caramel Praline Truffles - La Praline

Salted Caramel Praline Truffles - La Praline

100g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.75
($47.50/kg) | No.: 4788
Delivery 1-3 Days
Biscottini di Tumminia e Maiorca - Tumminello

Biscottini di Tumminia e Maiorca - Tumminello

210g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.37
($30.33/kg) | No.: 4648
Out of stock Unavailable
Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello

Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.49
($53.96/kg) | No.: 4653
Out of stock Unavailable
Hot chocolate Cacao Vanille - Monbana

Hot chocolate Cacao Vanille - Monbana

250g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 1316
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate Cacao Orange - Monbana

Hot chocolate Cacao Orange - Monbana

250g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 1318
Delivery 1-3 Days
Violet licorice scoops - Narr Chocolate

Violet licorice scoops - Narr Chocolate

150g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.94
($39.60/kg) | No.: 4692
Out of stock Unavailable
HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone

HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone

1kg | 03.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$33.36
($33.36/kg) | No.: 4606
Out of stock Unavailable
Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.33
($96.65/kg) | No.: 4777
Delivery 1-3 Days
Truffles with pistachios and white chocolate - Antica Torroneria Piemontese

Truffles with pistachios and white chocolate - Antica Torroneria Piemontese

150g | 03.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4491
Delivery 1-3 Days