Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Italien)

247 Products

Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese

Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese

750g | 09.2025
★★★★★ ★★★★★ (0)
$53.91
($71.88/kg) | No.: 4472
Out of stock Unavailable
Babbi Babbini Refillpack

Babbi Babbini Refillpack

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$85.12
($85.12/kg) | No.: 4780
Delivery 1-3 Days
Decorative Box with 4 Delights - Tumminello

Decorative Box with 4 Delights - Tumminello

680g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.30
($47.50/kg) | No.: 4714
Out of stock Unavailable
White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt

White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt

625g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.91
($30.26/kg) | No.: 1328
Out of stock Unavailable
Babbi Dolcetorta Pistachio

Babbi Dolcetorta Pistachio

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.03
($104.12/kg) | No.: 4792
Out of stock Unavailable
Babbi Bonette Fondente

Babbi Bonette Fondente

180g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.96
($138.67/kg) | No.: 40034
Delivery 1-3 Days
Viennesi Classico Display - Babbi

Viennesi Classico Display - Babbi

1,2 kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$107.91
($89.93/kg) | No.: 40029
Delivery 1-3 Days
Babbi Waferone Pistachio Display

Babbi Waferone Pistachio Display

720g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.50
($67.36/kg) | No.: 40028
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate Cacao - Monbana

Hot chocolate Cacao - Monbana

20g | 01.2024
★★★★★ ★★★★★ (0)
$0.43
($21.50/kg) | No.: 1325
Out of stock Unavailable
Babbi Viennesi Pistacchio Display

Babbi Viennesi Pistacchio Display

1,2 kg | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$107.91
($89.93/kg) | No.: 40030
Delivery 1-3 Days
Box of Amaretti (soft) - Amaretti Virginia

Box of Amaretti (soft) - Amaretti Virginia

600g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.70
($62.83/kg) | No.: 4347
Out of stock Unavailable
"Baci di Dama" (Lady's kisses cookies) - Amaretti Virginia

"Baci di Dama" (Lady's kisses cookies) - Amaretti Virginia

140g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.10
($115.00/kg) | No.: 4346
Out of stock Unavailable
Pistachio, hazelnut and cocoa cream filled biscuits - Amaretti Virginia

Pistachio, hazelnut and cocoa cream filled biscuits - Amaretti Virginia

200g | 06.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$22.57
($112.85/kg) | No.: 4344
Out of stock Unavailable
Amaretti (crunchy) - Amaretti Virginia

Amaretti (crunchy) - Amaretti Virginia

500g | 01.2024
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.34
($38.68/kg) | No.: 4342
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia

Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia

180g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($59.39/kg) | No.: 4341
Out of stock Unavailable
Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia

Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia

350g | 08.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$25.82
($73.77/kg) | No.: 4340
Out of stock Unavailable
Gift bag - italian specialities pistachio - Amaretti Virginia

Gift bag - italian specialities pistachio - Amaretti Virginia

300g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($71.67/kg) | No.: 4343
Out of stock Unavailable
150 packets sugar (white & brown) - Caffè Martella

150 packets sugar (white & brown) - Caffè Martella

★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.37
No.: 4600
Out of stock Unavailable
180 packets of white sugar - Caffè Martella

180 packets of white sugar - Caffè Martella

★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.37
No.: 4272
Out of stock Unavailable
190 packets of brown sugar - Caffè Martella

190 packets of brown sugar - Caffè Martella

★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.37
No.: 4271
Out of stock Unavailable