ESE Pods BLACK SELECTION - Golden Brasil
150
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.29
($28.70/kg)
|
No.: 10779
Choose your option
Blueberry Praline Truffles - La Praline
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.22
($36.10/kg)
|
No.: 4447
Choose your option
CHOC-O-LAIT Dark Chocolate Stick
33g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$2.38
($72.12/kg)
|
No.: 1154
Choose your option
Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.61
($38.44/kg)
|
No.: 1709
Choose your option
Hardy VENEZIA ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.05
($29.05/kg)
|
No.: 11385
Choose your option
Choose your option
Box of sea salt praline truffles - La Praline
200g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.75
($53.75/kg)
|
No.: 4664
Choose your option
Truffles Panna Cotta - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4427
Choose your option
Mocambo AROMA Organic Espresso
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.61
($38.44/kg)
|
No.: 1572
Choose your option
ESE Pods THE BOCS (in bulk) - Mondicaffè
20
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($76.36/kg)
|
No.: 10901
Choose your option
Licorice balls "Fucking fabulous" - Haupt Lakrits
250g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$14.58
($58.32/kg)
|
No.: 4663
Choose your option
Quarta Caffè BAROCCO
250g
|
Ground Coffee
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.71
($38.84/kg)
|
No.: 10280
Choose your option
Maria Sole CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$42.67
($42.67/kg)
|
No.: 10043
Choose your option
GEPA Organic Mascobado Whole Cane Sugar
500g
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$5.51
($11.02/kg)
|
No.: 4304
Choose your option
Caffè Trucillo GRAN BAR
1kg
|
Whole Bean
|
06.2029
★★★★★
★★★★★
(1)
$29.70
$34.02
12%
($29.70/kg)
|
No.: 10699
Choose your option
Speicherstadt ESPRESSO FORTE
250g
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.41
($49.64/kg)
|
No.: 10133
Choose your option
Mauro ESPRESSO FORTE
1kg
|
Whole Bean
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.57
($22.57/kg)
|
No.: 11029
Choose your option
Hausbrandt Organic (BIO) 100% Arabica
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$39.86
($39.86/kg)
|
No.: 10816
Choose your option
Brao Caffè ORANGE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.89
($26.89/kg)
|
No.: 1480
Choose your option
HARDY Universo Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($84.20/kg)
|
No.: 1930