ESE Pods BARISTA 100% ARABICA - Kimbo
15
pcs
|
ESE Pods
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.26
($57.43/kg)
|
No.: 10876
Choose your option
Solino Coffee ESPRESSO
250g
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.53
($34.12/kg)
|
No.: 10918
Choose your option
Mondicaffè ESPRESSO FULL BODY
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.05
($29.05/kg)
|
No.: 10843
Choose your option
Caffè Borbone Crema Classica
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.29
($21.16/kg)
|
No.: 11052
Choose your option
Barbera Caffè Heritage Nespresso® compatible* capsules
10
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.54
($90.80/kg)
|
No.: 10036
Choose your option
ESE Pods PONENTE - Di Giampaolo
100
pcs
|
ESE Pods
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.13
($43.04/kg)
|
No.: 10266
Choose your option
Cannizzaro Espresso Aroma Intenso
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.05
($29.05/kg)
|
No.: 11357
Choose your option
Kimbo 100% ARABICA Nespresso® * Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$3.22
($58.55/kg)
|
No.: 10756
Choose your option
Quarta Caffè GUSTO TIPICO
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.07
($20.28/kg)
|
No.: 10476
Choose your option
THE BEST BEANS tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.29
$97.96
11%
($28.76/kg)
|
No.: 10633
Choose your option
Toraldo FUOCO LENTO
250g
|
Ground Coffee
|
11.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.29
($21.16/kg)
|
No.: 10965
Choose your option
Caffè Barbaro FORTE Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.22
($58.55/kg)
|
No.: 11070
Choose your option
Di Giampaolo LEVANTE DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.53
($34.12/kg)
|
No.: 11032
Choose your option
Caffè Borbone CREMA CLASSICA
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$20.41
($20.41/kg)
|
No.: 10475
Choose your option
Caffè Barbaro ORO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$26.89
($26.89/kg)
|
No.: 10393
Choose your option
Marziali Caffè GRAN CREMA
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.32
$9.18
52%
($17.28/kg)
|
No.: 1248
Choose your option
Espresso Beans Without Caffeine tasting pack
1,25 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.12
($36.90/kg)
|
No.: 10144
Choose your option
Diemme CORPO Nespresso®* compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.49
($76.75/kg)
|
No.: 1697
Choose your option
Lavazza GOLD SELECTION
1kg
|
Whole Bean
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.89
($26.89/kg)
|
No.: 1042
Choose your option
Caffè Barbaro DELICATO Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$3.22
($58.55/kg)
|
No.: 11071