ESE Pods MISCELA BLU - Caffè Borbone
150
pcs
|
ESE Pods
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$33.36
($30.89/kg)
|
No.: 10097
Choose your option
Caffè Kenon MAX BAR
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.44
($34.44/kg)
|
No.: 11001
Choose your option
Caffè Borbone ESPRESSO INTENSO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$19.33
($19.33/kg)
|
No.: 10289
Choose your option
Kimbo Pompei Nespresso® compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.01
($55.59/kg)
|
No.: 11024
Choose your option
Caffè New York EXTRA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$13.93
($55.72/kg)
|
No.: 1004
Choose your option
Caffè Borbone ORO Nespresso® compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$15.01
($60.04/kg)
|
No.: 10099
Choose your option
Quarta Caffè ESPRESSO BAROCCO
1kg
|
Whole Bean
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(6)
$34.01
($34.01/kg)
|
No.: 10273
Choose your option
Kimbo Capri Nespresso® compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$15.01
($55.59/kg)
|
No.: 11023
Choose your option
Caffe Mauro VENDING VALUE
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.49
($21.49/kg)
|
No.: 1052
Choose your option
Choose your option
Marziali Caffè GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$27.97
($27.97/kg)
|
No.: 1239
Choose your option
Choose your option
LA GENOVESE tasting pack (small packs)
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.68
$18.14
8%
($33.36/kg)
|
No.: 10955
Choose your option
Caffè New York EXTRA XXXX
250g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($51.40/kg)
|
No.: 1005
Choose your option
Nannini 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.28
($32.28/kg)
|
No.: 1392
Choose your option
Lucaffé PICCOLO & DOLCE
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$30.12
($30.12/kg)
|
No.: 1379
Choose your option
Lucaffé DECAFFEINATO
700g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$24.72
($35.31/kg)
|
No.: 1906
Choose your option
Dersut Caffè Plus Oro
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$31.20
($31.20/kg)
|
No.: 10678
Choose your option
Hausbrandt GOURMET COLUMBUS
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$36.60
($36.60/kg)
|
No.: 1542
Choose your option
Passalacqua DECAFFEINATED
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.61
($38.44/kg)
|
No.: 1724