Choose your option
Choose your option
Mauro SPECIAL BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.80
($24.80/kg)
|
No.: 1801
Choose your option
Caffe Mauro VENDING VALUE
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.55
($21.55/kg)
|
No.: 1052
Choose your option
Choose your option
Messori - Chocolate Wafer with Caramel
25g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$1.08
($43.20/kg)
|
No.: 4248
Choose your option
Messori - Chocolate Wafer Nougat Hazelnut
25g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$1.08
($43.20/kg)
|
No.: 4240
Choose your option
Messori - Chocolate Wafer with Nougat and Chocolate Buttons
25g
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$1.08
($43.20/kg)
|
No.: 4241
Choose your option
Wafer cone with pistachio filling - Messori
25g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$1.08
($43.20/kg)
|
No.: 4510