Espresso Decaf Trio Tasting Pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.25
($23.00/kg)
|
No.: 11374
Choose your option
MONDICAFFÈ 4 x 1 Kg tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$107.43
($26.86/kg)
|
No.: 10862
Choose your option
ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.07
$87.78
3%
($28.36/kg)
|
No.: 10694
Choose your option
NON PLUS ULTRA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$113.26
$127.08
10%
($37.75/kg)
|
No.: 10713
Choose your option
Choose your option
ionia SPECIAL BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.49
$23.65
9%
($21.49/kg)
|
No.: 11410
Choose your option
Babbi Chocolate Drink Classica
200g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.42
($42.10/kg)
|
No.: 40027
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.47
$84.00
10%
($37.74/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$96.96
$105.49
8%
($32.32/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
Kolsvart Smoked Liquorice Fish
120g
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.83
($48.58/kg)
|
No.: 40021
Choose your option
ionia GASTRONOM
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.33
$21.49
10%
($19.33/kg)
|
No.: 11409
Choose your option
ionia CINQUE STELLE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.72
$26.88
8%
($24.72/kg)
|
No.: 11411
Choose your option
Babbi Pistachio Collection
227g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$28.29
($124.63/kg)
|
No.: 40036
Choose your option
Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese
750g
|
09.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$53.88
($71.84/kg)
|
No.: 4472
Choose your option
Choose your option
Caffè Trucillo Espresso Classico
1kg
|
Whole Bean
|
11.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.72
($24.72/kg)
|
No.: 11387
Choose your option
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$67.92
($22.64/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
DELUXE ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$105.59
$117.36
10%
($35.20/kg)
|
No.: 10875
Choose your option
Choose your option
Decorative Box with 4 Delights - Tumminello
680g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.28
($47.47/kg)
|
No.: 4714