GEPA Organic Mascobado Whole Cane Sugar
500g
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$5.51
($11.02/kg)
|
No.: 4304
Choose your option
Caffè Trucillo GRAN BAR
1kg
|
Whole Bean
|
06.2029
★★★★★
★★★★★
(1)
$29.70
$34.03
12%
($29.70/kg)
|
No.: 10699
Choose your option
Speicherstadt ESPRESSO FORTE
250g
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.41
($49.64/kg)
|
No.: 10133
Choose your option
Mauro ESPRESSO FORTE
1kg
|
Whole Bean
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.57
($22.57/kg)
|
No.: 11029
Choose your option
Hausbrandt Organic (BIO) 100% Arabica
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$39.86
($39.86/kg)
|
No.: 10816
Choose your option
Brao Caffè ORANGE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.90
($26.90/kg)
|
No.: 1480
Choose your option
HARDY Universo Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($84.20/kg)
|
No.: 1930
Choose your option
ESE Pods CIOCCOLATO ESPRESSO - Lollo Caffè
30
pcs
|
ESE Pods
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($47.51/kg)
|
No.: 10580
Choose your option
Danesi Caffè Classic Espresso Coffee
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$27.98
($27.98/kg)
|
No.: 1646
Choose your option
Babbini with pistachio cream - Babbi
132g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.69
($80.98/kg)
|
No.: 4776
Choose your option
Caffè Barbaro MOKA NOCCIOLA
125g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($33.68/kg)
|
No.: 10473
Choose your option
Choose your option
Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.29
($101.73/kg)
|
No.: 11126
Choose your option
Barbera AROMAGIC PLUS Nespresso®* compatible capsules
25
pcs
|
Capsule
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($102.80/kg)
|
No.: 1943
Choose your option
Barbera Mago SENCAF DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.26
($41.04/kg)
|
No.: 1665
Choose your option
Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.66
($91.00/kg)
|
No.: 11125
Choose your option
Chocolate Cantucci - Tumminello
270g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($39.59/kg)
|
No.: 4646
Choose your option
Pistachio biscuits - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.42
($62.10/kg)
|
No.: 4452
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATED - Lollo Caffè
100
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$26.90
($35.87/kg)
|
No.: 10149
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.27
$67.83
5%
($32.14/kg)
|
No.: 10618