Kimbo ESPRESSO NAPOLI
250g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.25
($21.00/kg)
|
No.: 1875
Choose your option
Meinl Lungo Classico Nespresso®* compatible capsules
30
pcs
|
Capsule
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.40
($79.76/kg)
|
No.: 10997
Choose your option
Choose your option
Ricci with pistachios - Tumminello
220g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.33
($56.05/kg)
|
No.: 4643
Choose your option
Caffè New York EXTRA BAR
250g
|
Ground Coffee
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.75
($51.00/kg)
|
No.: 1960
Choose your option
La Genovese TRADIZIONE
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.04
($32.16/kg)
|
No.: 10963
Choose your option
Caffè Alunni TRADIZIONE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.46
($33.84/kg)
|
No.: 10897
Choose your option
Passalacqua ACOMA
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.54
($24.54/kg)
|
No.: 11384
Choose your option
ESE Pods ORO (bulk) - Golden Brasil
20
pcs
|
ESE Pods
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.54
($63.60/kg)
|
No.: 1471
Choose your option
Salted homemade licorice - Almaregårdens
150g
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.55
($30.33/kg)
|
No.: 4660
Choose your option
Caffè Moka Efti DECAFFEINATED
500g
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.11
($36.22/kg)
|
No.: 10079
Choose your option
Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO
250g
|
Ground Coffee
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.04
($32.16/kg)
|
No.: 1456
Choose your option
Caffè Borbone MISCELA ROSSO (Vending)
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.83
($19.83/kg)
|
No.: 10746
Choose your option
Choose your option
Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.11
($36.44/kg)
|
No.: 1272
Choose your option
Caffè Kenon IL CREMINO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.33
$25.19
15%
($21.33/kg)
|
No.: 11108
Choose your option
ESE Pods COLONIALE - La Genovese
25
pcs
|
ESE Pods
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.46
($48.34/kg)
|
No.: 10293
Choose your option
ESE Pods 100% ARABICA - Caffè Moka Efti
100
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.19
($48.84/kg)
|
No.: 10110
Choose your option
Caffè Kenon SPECIAL QUALITY
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.04
($32.16/kg)
|
No.: 11004
Choose your option
Caffè Cortese ESPRESSO BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$27.77
($27.77/kg)
|
No.: 10923