MONDICAFFÈ 4 x 1 Kg tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$107.48
($26.87/kg)
|
No.: 10862
Choose your option
ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.12
$87.82
3%
($28.37/kg)
|
No.: 10694
Choose your option
NON PLUS ULTRA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$113.32
$127.15
10%
($37.77/kg)
|
No.: 10713
Choose your option
Choose your option
ionia SPECIAL BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.50
$23.66
9%
($21.50/kg)
|
No.: 11410
Choose your option
Babbi Chocolate Drink Classica
200g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.43
($42.15/kg)
|
No.: 40027
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.51
$84.04
10%
($37.76/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.01
$105.54
8%
($32.34/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
Kolsvart Smoked Liquorice Fish
120g
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.84
($48.67/kg)
|
No.: 40021
Choose your option
ionia GASTRONOM
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.34
$21.50
10%
($19.34/kg)
|
No.: 11409
Choose your option
ionia CINQUE STELLE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.74
$26.90
8%
($24.74/kg)
|
No.: 11411
Choose your option
Babbi Pistachio Collection
227g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$28.31
($124.71/kg)
|
No.: 40036
Choose your option
Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese
750g
|
09.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$53.91
($71.88/kg)
|
No.: 4472
Choose your option
Choose your option
Caffè Trucillo Espresso Classico
1kg
|
Whole Bean
|
11.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.74
($24.74/kg)
|
No.: 11387
Choose your option
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$67.95
($22.65/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
DELUXE ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$105.65
$117.43
10%
($35.22/kg)
|
No.: 10875
Choose your option
Choose your option
Decorative Box with 4 Delights - Tumminello
680g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.30
($47.50/kg)
|
No.: 4714
Choose your option
White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt
625g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.91
($30.26/kg)
|
No.: 1328