Salty licorice pieces - Haupt Lakrits
150g
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($71.27/kg)
|
No.: 4796
Choose your option
Dark Chocolate & Almond Truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.93
($69.65/kg)
|
No.: 40024
Choose your option
Choose your option
Hardy 100% ARABICA PORTOFINO
250g
|
Whole Bean
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.53
($34.12/kg)
|
No.: 11041
Choose your option
Choose your option
Salty licorice - Viking Factory Thor
80g
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.54
($56.75/kg)
|
No.: 4709
Choose your option
Caffè Pezzullo NERA
3,0 kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.26
$97.07
11%
($28.75/kg)
|
No.: 11050
Choose your option
Nannini Torta Fichi e Noci
450g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.49
($47.76/kg)
|
No.: 4156
Choose your option
Trucillo INTENSO Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($76.55/kg)
|
No.: 11391
Choose your option
Espresso MOKA tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.14
($24.19/kg)
|
No.: 11370
Choose your option
Kolsvart Salty Liquorice Fish
120g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.29
($44.08/kg)
|
No.: 40020
Choose your option
ESPRESSO MAESTRO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$69.96
($34.98/kg)
|
No.: 10893
Choose your option
Choose your option
Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits
250g
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.93
($55.72/kg)
|
No.: 4699
Choose your option
ionia ESPRESSO SUPERIOR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.65
$24.72
4%
($23.65/kg)
|
No.: 11408
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Trucillo CLASSICO Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.42
($80.36/kg)
|
No.: 11392
Choose your option
Trucillo 100% ARABICA Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($76.55/kg)
|
No.: 11389
Choose your option
Espresso Decaf Trio Tasting Pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.25
($23.00/kg)
|
No.: 11374