Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Österreich)

248 Products

Orange biscuits - Tumminello

Orange biscuits - Tumminello

210g | 07.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.37
($30.33/kg) | No.: 4649
Out of stock Unavailable
Milk Chocolate Marshmellows - BARU

Milk Chocolate Marshmellows - BARU

120g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.61
($80.08/kg) | No.: 4402
Delivery 1-3 Days
Saltiest licorice in the world "Swedish bastards" - Haupt Lakrits

Saltiest licorice in the world "Swedish bastards" - Haupt Lakrits

250g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($55.76/kg) | No.: 4662
Out of stock Unavailable
Chocolate Caramel Marshmallow Bar - BARU

Chocolate Caramel Marshmallow Bar - BARU

30g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.70
($90.00/kg) | No.: 4245
Out of stock Unavailable
Pistachio Praline Truffles - La Praline

Pistachio Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4795
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci al Cioccolato

Dogliani Cantucci al Cioccolato

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$8.53
($42.65/kg) | No.: 4456
Delivery 1-3 Days
Chocolate Ricciarelli - Nannini

Chocolate Ricciarelli - Nannini

250g | 08.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$15.01
($60.04/kg) | No.: 4105
Out of stock Unavailable
Licorice scoops with passion fruit and chilli - Narr Chocolate

Licorice scoops with passion fruit and chilli - Narr Chocolate

150g | 07.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.94
($39.60/kg) | No.: 4691
Out of stock Unavailable
Pistachio wafers (Viennesi) - Babbi

Pistachio wafers (Viennesi) - Babbi

200g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$20.41
($102.05/kg) | No.: 4779
Delivery 1-3 Days
Mini mixed wafers - Babbi

Mini mixed wafers - Babbi

132g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.29
($100.68/kg) | No.: 4775
Delivery 1-3 Days
Truffles Pralinato - Antica Torroneria Piemontese

Truffles Pralinato - Antica Torroneria Piemontese

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4424
Delivery 1-3 Days
Coconut biscuits - Tumminello

Coconut biscuits - Tumminello

270g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($39.59/kg) | No.: 4644
Out of stock Unavailable
Ricci with almonds - Tumminello

Ricci with almonds - Tumminello

270g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($39.59/kg) | No.: 4642
Out of stock Unavailable
High Protein Chocolate Brownie - Broderick´s

High Protein Chocolate Brownie - Broderick´s

50g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.56
($71.20/kg) | No.: 4508
Out of stock Unavailable
Honey licorice - Klepper & Klepper

Honey licorice - Klepper & Klepper

200g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.84
($29.20/kg) | No.: 4707
Out of stock Unavailable
Cheddar Crisps - Lava Cheese

Cheddar Crisps - Lava Cheese

60g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.01
($116.83/kg) | No.: 4683
Delivery 1-3 Days
Mondicaffè Panettone al Moscato

Mondicaffè Panettone al Moscato

1kg | 03.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.70
($37.70/kg) | No.: 4476
Out of stock Unavailable
Coconut Truffles - Antica Torroneria Piemontese

Coconut Truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4425
Delivery 1-3 Days
Panettona and pistachio cream - Gusto Etna

Panettona and pistachio cream - Gusto Etna

940g | 01.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$34.45
($36.65/kg) | No.: 4701
Out of stock Unavailable
Dogliani Cantucci Nocciola (Italian hazelnut biscuits)

Dogliani Cantucci Nocciola (Italian hazelnut biscuits)

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($42.65/kg) | No.: 4455
Delivery 1-3 Days