DELUXE ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$105.59
$117.36
10%
($35.20/kg)
|
No.: 10875
Choose your option
Quaranta GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.65
($23.65/kg)
|
No.: 11399
Choose your option
DI GIAMPAOLO tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$128.70
($32.18/kg)
|
No.: 10640
Choose your option
Lavazza DECAFFEINATED
500g
|
Whole Bean
|
05.2025
★★★★★
★★★★★
(1)
$19.33
($38.66/kg)
|
No.: 1039
Choose your option
Quaranta ARABICA
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.17
($36.68/kg)
|
No.: 11401
Choose your option
Quaranta CLASSIC
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.81
($25.81/kg)
|
No.: 11400
Choose your option
Choose your option
ESE Pods CLASSICO ESPRESSO - Lollo Caffè
100
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.65
($31.53/kg)
|
No.: 11416
Choose your option
Lollo Caffè Maravilia ESE Pod
150
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.08
($38.29/kg)
|
No.: 11346
Choose your option
Caffè Quaranta Classic Nespresso®* compatible capsules
100
pcs
|
Capsule
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$31.20
No.: 11406
Choose your option
ESE Pods CLASSICA - Quaranta
150
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.28
($25.82/kg)
|
No.: 11405
Choose your option
Quaranta GRAN CREMA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.45
($29.80/kg)
|
No.: 11404
Choose your option
Quaranta CLASSIC
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.10
($32.40/kg)
|
No.: 11403
Choose your option
Choose your option
Quaranta ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.04
$31.20
6%
($29.04/kg)
|
No.: 11398
Choose your option
Low-Acidity Espresso Bean Sampler
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.79
($33.79/kg)
|
No.: 10727
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Toraldo LINEA VENDING BLU
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.11
($23.11/kg)
|
No.: 10991